-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Комплект парта одномісна зі стільцем для учнів початкових класів НУШ, комплект засобів навчання та обладнання (крім комп’ютерного) для учнів початкових класів НУШ
Тендер Prozorro UA-2020-05-27-001912-c
Завершена
4 929 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 15 000.00 UAH
Номер:
d4bb73d8c3a640958fa7054d0be6af0f
Внутрішній номер закупівлі:
5105673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-27-001912-c
Замовник:
Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145168
-
Адреса:
68601, Україна, Одеська область, Ізмаїл, проспект Суворова, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Генчева Анастасія Сергіївна +380484121185 buh.rayoo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 929 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2020 16:55 - 23.06.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2020 16:55 - 03.07.2020 17:00
Період прекваліфікації:
03.07.2020 17:04 - 13.07.2020 00:00
Аукціон:
13.07.2020 14:55 - 13.07.2020 15:40
Період кваліфікації:
13.07.2020 15:40 - 14.07.2020 11:43
Період завантаження договору:
14.07.2020 11:01 - 03.08.2020 11:01
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 500 000.00 Комплект парта одномісна зі стільцем для учнів початкових класів НУШ
- Лот №2 ₴3 429 700.00 Комплект засобів навчання та обладнання (крім комп’ютерного) для учнів початкових класів НУШ