-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Комплект парта одномісна зі стільцем для учнів початкових класів НУШ, комплект засобів навчання та обладнання (крім комп’ютерного) для учнів початкових класів НУШ
Оголошено тендер
4 929 700.00
UAH
Номер:
876abf3011f849ecbcb3738bcf88fee6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-27-001480-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145168
Замовник:
Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145168
Очікувана вартість:
4 929 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект парта одномісна зі стільцем для учнів початкових класів НУШ, комплект засобів навчання та обладнання (крім комп’ютерного) для учнів початкових класів НУШ
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
27.05.2020 16:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 929 700.00 UAH