-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2016-11-30-000943-a
Завершена
1 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 800.00 UAH
Номер:
22138dfa746644acbd038ef88c70b9eb
Внутрішній номер закупівлі:
510293
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-30-000943-a
Замовник:
КУ "Генічеська центральна районна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003971
-
Адреса:
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, прос. Миру, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ельдар Фетієв +380553432122,+380973954004,+380975180721 crb-genich03@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 800.00 UAH
Період уточнення:
30.11.2016 15:20 - 18.12.2016 20:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2016 15:20 - 28.12.2016 20:00
Аукціон:
29.12.2016 15:06 - 29.12.2016 15:27
Період кваліфікації:
29.12.2016 15:27 - 13.01.2017 17:11
Період завантаження договору:
29.12.2016 15:27 - 18.01.2017 15:27
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
×
-
ДК 016:2010:
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
200000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, пр-т Миру, 130 (газотранспортна система України для потреб замовника торгів)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТРАЛЬНА ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 29.12.2016 15:27 - 24.01.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38553084
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТРАЛЬНА ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ" 0638685267 tovcgk@ukr.net http://tovcgk.com.ua
-
Адреса:
18002, Украина, Черкасская обл., Черкассы, гоголя 137
Оскарження: 29.12.2016 15:27 - 24.01.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 612 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 612 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.01.2017 17:11
Документи
44
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОБЛГАЗПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39790288
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОБЛГАЗПОСТАЧ" +380679837286 ogasp@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 03150, м.Київ, ВУЛИЦЯ АНРІ БАРБЮСА, будинок 37/1, офіс 34
Початкова пропозиція
1 638 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 638 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
357efb1b5b7d49869742647f5a94bf7a
Ідентифікатор договору:
UA-2016-11-30-000943-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТРАЛЬНА ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38553084
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТРАЛЬНА ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ" 0638685267 tovcgk@ukr.net http://tovcgk.com.ua
-
Адреса:
18002, Украина, Черкасская обл., Черкассы, гоголя 137
Номер договору:
10/663-17
Сума договору:
1 612 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.01.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
25.01.2017 16:00
Статус:
Підписаний