-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
1 612 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
357efb1b5b7d49869742647f5a94bf7a
Ідентифікатор договору:
UA-2016-11-30-000943-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТРАЛЬНА ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38553084
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТРАЛЬНА ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ" 0638685267 tovcgk@ukr.net http://tovcgk.com.ua
-
Адреса:
18002, Украина, Черкасская обл., Черкассы, гоголя 137
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
10/663-17
Дата підписання:
25.01.2017 16:00
Період дії договору:
25.01.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
1 612 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 612 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
×
-
ДК 016:2010:
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
200000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, пр-т Миру, 130 (газотранспортна система України для потреб замовника торгів)
На карті