-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливо рідинне та газ;оливи мастильні
Тендер Prozorro UA-2016-12-12-000998-b
Завершена
1 081 330.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 813.30 UAH
мін. крок: 1% або 10 813.30 UAH
Номер:
9cae0922c1144f57b92916842cc56af7
Внутрішній номер закупівлі:
509319
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-12-000998-b
Замовник:
Відділ освіти Прилуцької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147500
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, м. Прилуки, вул. Київська, буд. 220, 4 поверх, каб. №60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгенія Яремкович +380994365978,+380463750266 osvita-2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 081 330.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 813.30 UAH
Період уточнення:
12.12.2016 13:18 - 18.12.2016 09:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2016 13:18 - 28.12.2016 09:00
Аукціон:
29.12.2016 11:04 - 29.12.2016 11:37
Період кваліфікації:
29.12.2016 11:37 - 05.01.2017 14:32
Період завантаження договору:
29.12.2016 11:37 - 18.01.2017 11:37
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо рідинне та газ;оливи мастильні
×
-
ДК 016:2010:
19.20.2 Паливо рідинне та газ; оливи мастильні
Кількість
50770 літр
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОТРЕЙД РЕСУРС"
Оскарження: 29.12.2016 11:37 - 16.01.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33680859
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОТРЕЙД РЕСУРС" 067-334-31-80 oleksandr.sakhoshko@wog.ua http://Wog.ua
-
Адреса:
43010, Украина, ВОЛЫНСКАЯ ОБЛ., Луцк, ВУЛИЦЯ КРЕМЕНЕЦЬКА, будинок 38
Оскарження: 29.12.2016 11:37 - 16.01.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 035 241.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.01.2017 14:32
Документи
9
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІНГ-ОІЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40978126
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІНГ-ОІЛ" +380983031313 king-oil@zorya.biz
-
Адреса:
Україна, 01133, м.Київ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 26, офіс 608
Початкова пропозиція
1 047 877.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 000 347.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
ФОП "КУЗНЄЦОВ ЛЕОНІД ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2092111637
-
Контактна особа:
Леонід Олександрович +380504657745 bojkofop@gmail.com
-
Адреса:
17504, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, Військове містечко 12, буд. 107, кв. 11
Початкова пропозиція
1 071 231.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 008 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
ТОВ Пром Гарант Плюс
×
-
Код ЄДРПОУ:
39726851
-
Контактна особа:
Кондратьев Александр Васильевич +380982885731 kondratev2010@ukr.net
-
Адреса:
49000, Украина, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ, ДНІПРО, ПРОСП СЛОБОЖАНСЬКИЙ Д. 40А
Початкова пропозиція
1 073 770.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 048 385.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
e3f2ab0e3bcf4d94903e4f08d99288f6
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-12-000998-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОТРЕЙД РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33680859
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОТРЕЙД РЕСУРС" 067-334-31-80 oleksandr.sakhoshko@wog.ua http://Wog.ua
-
Адреса:
43010, Украина, ВОЛЫНСКАЯ ОБЛ., Луцк, ВУЛИЦЯ КРЕМЕНЕЦЬКА, будинок 38
Номер договору:
15-ШК/010
Сума договору:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.01.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
24.01.2017 13:00
Статус:
Підписаний