-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливо рідинне та газ;оливи мастильні
1 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e3f2ab0e3bcf4d94903e4f08d99288f6
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-12-000998-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОТРЕЙД РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33680859
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОТРЕЙД РЕСУРС" 067-334-31-80 oleksandr.sakhoshko@wog.ua http://Wog.ua
-
Адреса:
43010, Украина, ВОЛЫНСКАЯ ОБЛ., Луцк, ВУЛИЦЯ КРЕМЕНЕЦЬКА, будинок 38
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
15-ШК/010
Дата підписання:
24.01.2017 13:00
Період дії договору:
24.01.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
1 000 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 000 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо рідинне та газ;оливи мастильні
×
-
ДК 016:2010:
19.20.2 Паливо рідинне та газ; оливи мастильні
Кількість
50770 літр
Період постачання
до 31.12.2017