-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Технічний нагляд за будівництвом на об’єкті "Будівництво очисних споруд продуктивністю 500 м³/добу по вул. Б.Хмельницького, в с.Хотів Київської області"
Тендер Prozorro UA-2020-05-25-006221-b
Торги відмінено
418 809.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 094.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 094.05 UAH
Номер:
cda9f24a201641c8910cf97fdf1a469c
Внутрішній номер закупівлі:
5078765
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-25-006221-b
Замовник:
Хотівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362154
-
Адреса:
08171, Україна, Київська область, село Хотів, площа Паширова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руденко Галина Миколаївна +380632688725 khotiv-rada@khotiv-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
418 809.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 094.05 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
2 094.05 UAH
Період уточнення:
25.05.2020 16:01 - 31.05.2020 13:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2020 16:01 - 10.06.2020 13:00
Аукціон:
з 11.06.2020 12:15
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічний нагляд за будівництвом на об’єкті "Будівництво очисних споруд продуктивністю 500 м³/добу по вул. Б.Хмельницького, в с.Хотів Київської області"
Кількість
1 роботи
Період постачання
25.05.2020 - 31.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
63b33603ddf245098140d61144c6df6f
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість коригування річного плану закупівель на етапі вже оголошеної закупівлі
Період оскарження:
29.05.2020 14:28 - 09.06.2020 00:00
Дата опублікування:
29.05.2020 14:28
Дата виконання:
09.06.2020 00:01
Статус:
Виконано