-
Відкриті торги
-
КЕП
Технічний нагляд за будівництвом на об’єкті "Будівництво очисних споруд продуктивністю 500 м³/добу по вул. Б.Хмельницького, в с.Хотів Київської області"
Оголошено тендер
418 809.60
UAH
Номер:
02765cc002ce4d9db909216fb10aede4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-25-004316-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Хотівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362154
Замовник:
Хотівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362154
Очікувана вартість:
418 809.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічний нагляд за будівництвом на об’єкті "Будівництво очисних споруд продуктивністю 500 м³/добу по вул. Б.Хмельницького, в с.Хотів Київської області"
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
25.05.2020 14:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Технічний нагляд за будівництвом на об’єкті "Будівництво очисних споруд продуктивністю 500 м³/добу по вул. Б.Хмельницького, в с.Хотів Київської області"
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума418 809.60 UAH