-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Протипожежна обробка дерев`яних конструкцій
Тендер Prozorro UA-2020-05-25-001022-a
Торги відмінено
651 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 255.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 255.00 UAH
Номер:
937b02caf36b4836855aa40f20420d71
Внутрішній номер закупівлі:
5076030
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-25-001022-a
Замовник:
Відділ освіти,сім`ї, молоді та спорту Саратської районної державної адміністрації Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40939181
-
Адреса:
68200, Україна, Одеська область, смт Сарата, вул. Крістіана Вернера,84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гайдук Наталія Олексіївна +380484823202 mk.sarata@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77220000-8 Послуги з просочування деревиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
651 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 255.00 UAH
Період уточнення:
25.05.2020 14:21 - 03.06.2020 11:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2020 14:21 - 13.06.2020 11:00
Аукціон:
15.06.2020 15:13 - 15.06.2020 16:22
Період кваліфікації:
з 15.06.2020 16:22
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протипожежна обробка дерев`яних конструкцій
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2020
Інформація про скасування
Номер:
1ac6ed0c45ab4de08d41adf9c4f6b04d
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
На підставі п.1 ч. 1 ст. 32 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Період оскарження:
19.06.2020 15:20 - 30.06.2020 00:00
Дата опублікування:
19.06.2020 15:20
Дата виконання:
30.06.2020 00:04
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
132 595.74 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
112 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
45
Скарги
0
ПП "МАГНЕТТО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35360336
-
Контактна особа:
Світлана Бухтова +380503080513,+380949630121 mgnetto.ukr@gmail.com
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, м. Полтава, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА БІРЮЗОВА, будинок 15
Початкова пропозиція
166 923.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
113 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
41
Скарги
0
ПП "ПОЖЗАБЕЗПЕЧЕННЯ Л"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42441853
-
Контактна особа:
Андрій Литвинюк +380673747022 pojz_l@ukr.net
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ НЕБЕСНОЇ СОТНІ, будинок 14А, офіс 418
Початкова пропозиція
213 626.47 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
125 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
26
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БЄЛЬТЕК МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2044708151
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БЄЛЬТЕК МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ +380973050757 Alban1773@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 68400, Одеська обл., Арцизький район, місто Арциз, ВУЛ. КОСМОНАВТІВ, будинок 21, корпус "А"
Початкова пропозиція
319 521.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
180 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
43
Скарги
0
ТОВ "ЕСКО-ІНЖИНІРІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43105035
-
Контактна особа:
Ігор Андрієць +380503080513 eskoinzhyniring@gmail.com
-
Адреса:
38713, Україна, Полтавська область, Полтавський район, село Гожули, ВУЛИЦЯ СУПРУНІВСЬКА, будинок 13
Початкова пропозиція
325 006.89 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
181 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
36
Скарги
0
ПП ВЕКТОР-12
×
-
Код ЄДРПОУ:
40689153
-
Контактна особа:
Сатаулов Віктор Іванович +380972366459 2025v@ukr.net
-
Адреса:
67100, Україна, Одеська область, Велика Михайлівка, Одеська обл., Великомихайлівський р-н., смт. Велика Михайлівка, вул. Лермонтова, 14
Початкова пропозиція
279 924.34 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
200 010.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
29
Скарги
0
ФОП "ДЗИРУК БОГДАН ВАЛЕРІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3362108019
-
Контактна особа:
Богдан Дзирук +380957004060 nbd.ukraine@gmail.com
-
Адреса:
65065, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ВАРНЕНСЬКА, будинок 22
Початкова пропозиція
397 787.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
299 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
24
Скарги
0
ТОВ "СТРАЖСПЕЦТЕХ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35049500
-
Контактна особа:
Юрій Бобров +380487843247 post.ink@ukr.net
-
Адреса:
67801, Україна, Одеська область, селище міського типу Овідіополь, ВУЛИЦЯ ОДЕСЬКА, будинок 4
Початкова пропозиція
327 069.49 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
327 069.49 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
16
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40820975
-
Контактна особа:
Алігоракі Олена Леонідівна +380662026767 tender@smartom.pro
-
Адреса:
65074, Україна, Одеська область, місто Одеса, Малиновський район ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ФІЛАТОВА буд. 44 кв. 12
Початкова пропозиція
450 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
450 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
28
Скарги
0
ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «МАРС» (МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО) У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13880445
-
Контактна особа:
Кирилов Олександр 380949454162, 380949454162 pto.marspro@gmail.com
-
Адреса:
65039, Україна, Одеська область, Одеса, Середньофонтанська, 19-А
Початкова пропозиція
570 707.63 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
36
Скарги
0