-
Відкриті торги
-
КЕП
Протипожежна обробка дерев`яних конструкцій
Оголошено тендер
651 000.00
UAH
Номер:
c74faed807d24c26b44f1792a163f022
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-25-001229-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти,сім`ї, молоді та спорту Саратської районної державної адміністрації Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40939181
Замовник:
Відділ освіти,сім`ї, молоді та спорту Саратської районної державної адміністрації Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40939181
Очікувана вартість:
651 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Протипожежна обробка дерев`яних конструкцій
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
77220000-8 Послуги з просочування деревини
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
25.05.2020 14:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума651 000.00 UAH