-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги фінансового лізингу автомобілів фургонів з цільнометалевим кузовом категорії транспортного засобу "С" (78 од.) та категорії "В" (5 од.)
Тендер Prozorro UA-2020-05-22-005854-c
Кількість послуг - відповідно умов тендерної документації та її додатків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.
Завершена
70 300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 351 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 351 500.00 UAH
Номер:
5d129a90a1bc46a1a974c7d3fd1f72ef
Внутрішній номер закупівлі:
5068238
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-22-005854-c
Замовник:
АТ "Укрпошта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стаєцький Михайло +380443232078 staietskyi-mv@ukrposhta.ua https://www.ukrposhta.ua/ua/zakupivli
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
70 300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
351 500.00 UAH
Період уточнення:
22.05.2020 17:44 - 12.06.2020 20:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2020 17:44 - 22.06.2020 20:00
Період прекваліфікації:
22.06.2020 20:00 - 02.07.2020 00:00
Аукціон:
02.07.2020 14:43 - 02.07.2020 15:04
Період кваліфікації:
02.07.2020 15:04 - 03.07.2020 15:47
Період завантаження договору:
03.07.2020 15:47 - 23.07.2020 15:47
Умови оплати:
підписання договору - 25%
- Подіяпідписання договору
- ОписАвансовий платіж у розмірі 25% ціни предмета лізингу, що обрахований згідно умов п 6.5. Договору та вартість за організацію фінансування оплачується Лізиноодержувачем в строк, що не перевищує 5 (п’ять) робочих днів з моменту підписання Договору.
- Розмір25%
- ТипАванс
- Період у днях5 робочі дні
дата закінчення звітного періоду - 75%
- Подіядата закінчення звітного періоду
- ОписДата кожного періодичного платежу в стовпчику 2 визначається як 25 число кожного місяця, починаючи з першого повного місяця після передачі предмету лізингу Лізингоодержувачу (відповідно умов Додатку 2 Проекту договору)
- Розмір75%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги фінансового лізингу автомобілів фургонів з цільнометалевим кузовом категорії транспортного засобу "С" (78 од.) та категорії "В" (5 од.)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.08.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОТП ЛІЗИНГ"
Оскарження: 03.07.2020 15:47 - 14.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35912126
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОТП ЛІЗИНГ" ANNA.CHERNICHKINA@OTPLEASING.COM.UA http://www.otpleasing.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Петропавлівська Борщагівка, 01033, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ЖИЛЯНСЬКА, будинок 43
Оскарження: 03.07.2020 15:47 - 14.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
70 300 000.00 UAH з ПДВ /
61 974 106.14 UAH з ПДВ
61 974 106.14 UAH з ПДВ
Документи
31
Скарги
0
Початкова пропозиція
70 300 000.00 UAH з ПДВ /
69 948 500.00 UAH з ПДВ
69 948 500.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
26.06.2020 18:04
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
da1c1995a8c24b6a8f6f466677167ceb
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-22-005854-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОТП ЛІЗИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35912126
-
Адреса:
Україна, Київська область, Петропавлівська Борщагівка, 01033, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ЖИЛЯНСЬКА, будинок 43
Номер договору:
200720-04/162ФЛ
Сума договору:
74 104 837.89 UAH з ПДВ
Сума договору:
63 506 319.71 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.07.2020 00:00 - 20.07.2024 00:00
Дата підписання:
20.07.2020 15:00
Статус:
Виконаний