-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги фінансового лізингу автомобілів фургонів з цільнометалевим кузовом категорії транспортного засобу "С" (78 од.) та категорії "В" (5 од.)
Оголошено тендер
70 300 000.00
UAH
Номер:
e60cd903ecc14906bf133b89ab6545a3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-22-001686-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
Очікувана вартість:
70 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги фінансового лізингу автомобілів фургонів з цільнометалевим кузовом категорії транспортного засобу "С" (78 од.) та категорії "В" (5 од.)
Примітки:
Місцезнаходження Замовника: 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, будинок 22.
Категорія Замовника: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послуги
Дата опублікування:
22.05.2020 10:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума70 300 000.00 UAH