-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги відокремленого підрозділу "Лікарня №2" комунального некомерційного підприємства "ТМО "Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" Мелітопольської міської ради Запорізької області, вул. Брів-ла-Гайард,19, м. Мелітополь - реконструкція"
Тендер Prozorro UA-2020-05-19-003389-a
Категоря замовника:п.1 ч.4.статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"( орган місцевого самоврядування);Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції:Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою.Визначальним є текст, викладений українською мовою.Предмет закупівлі визначено з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (зі змінами).
Завершена
9 075 399.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 90 754.00 UAH
мін. крок: 1% або 90 754.00 UAH
Номер:
8b7d9dbe404840a09627acc398d8ec85
Внутрішній номер закупівлі:
5031227
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-19-003389-a
Замовник:
Відділ капітального будівництва Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054091
-
Адреса:
72312, Україна, Запорізька область, Мелітополь, вул.Університетська,19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Попелешко Олена Андріївна +380619448093 oks@mlt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
9 075 399.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
90 754.00 UAH
Період уточнення:
19.05.2020 16:46 - 25.05.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2020 16:46 - 04.06.2020 10:00
Аукціон:
05.06.2020 15:54 - 05.06.2020 16:15
Період кваліфікації:
05.06.2020 16:15 - 10.06.2020 17:51
Період завантаження договору:
10.06.2020 17:51 - 30.06.2020 17:51
Умови оплати:
інша подія - 30%
- Подіяінша подія
- ОписНа основі постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти»
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях30 робочі дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписПісля надання акту (актів) виконаних робіт
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підрядні роботи по об'єкту:"Відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги відокремленого підрозділу "Лікарня №2" комунального некомерційного підприємства "ТМО "Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" Мелітопольської міської ради Запорізької області, вул. Брів-ла-Гайард,19, м. Мелітополь - реконструкція"
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Гарант-Строй 2007
Оскарження: 10.06.2020 17:51 - 21.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35596261
-
Контактна особа:
Брехар Лариса Петрівна +380661402445 sms1616@ukr.net
-
Адреса:
69065, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Дудикіна, б.24, кв. 42
Оскарження: 10.06.2020 17:51 - 21.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
8 969 114.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 969 114.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.06.2020 17:51
Документи
24
Скарги
0
ТОВ "МЕЛСІТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41490056
-
Контактна особа:
Володимир Новосельцев +380972794981 novoseltsev79@gmail.com
-
Адреса:
72319, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ, будинок 67, квартира 121
Початкова пропозиція
9 033 949.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 033 949.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
42
Скарги
0
Контракти
Номер:
526a21382c3f4e36940e8352faa34eb1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-19-003389-a-c1
Постачальник:
ТОВ Гарант-Строй 2007
×
-
Код ЄДРПОУ:
35596261
-
Контактна особа:
Брехар Лариса Петрівна +380661402445 sms1616@ukr.net
-
Адреса:
69065, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Дудикіна, б.24, кв. 42
Номер договору:
7 Р/20
Сума договору:
8 969 114.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
7 474 262.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.06.2020 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
25.06.2020 00:00
Статус:
Виконаний