• Відкриті торги
  • КЕП

"Відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги відокремленого підрозділу "Лікарня №2" комунального некомерційного підприємства "ТМО "Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" Мелітопольської міської ради Запорізької області, вул. Брів-ла-Гайард,19, м. Мелітополь - реконструкція"

8 969 114.40 UAH з ПДВ
Номер: 526a21382c3f4e36940e8352faa34eb1
Ідентифікатор договору: UA-2020-05-19-003389-a-c1
Замовник: Відділ капітального будівництва Мелітопольської міської ради Запорізької області
Постачальник: ТОВ Гарант-Строй 2007
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 7 Р/20
Дата підписання: 25.06.2020 00:00
Період дії договору: 25.06.2020 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору: 8 969 114.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 494 852.40 UAH)
Оплачено: 6 109 218.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 018 203.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підрядні роботи по об'єкту:"Відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги відокремленого підрозділу "Лікарня №2" комунального некомерційного підприємства "ТМО "Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" Мелітопольської міської ради Запорізької області, вул. Брів-ла-Гайард,19, м. Мелітополь - реконструкція"
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 72318, Україна, Запорізька область, м.Мелітополь, Брів-ла-Гайард,19 На карті

Внесені зміни

    Номер: 455d7c887a6046b390d1ecaa02e73682
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. У зв’язку зі збільшенням фінансування у 2020 році пункт 3.1. викласти в на-ступній редакції: «Ціна цього Договору становить 8 969 114,40 грн. (вісім мільйонів дев’ятсот шістдесят дев’ять тисяч сто чотирнадцять грн. 40 коп.), в т. ч. ПДВ – 1 494 852,40 грн. З них кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах складають 8 000 000,00 грн., кошти місцевого бюджету м. Мелітополя – 969 114,40 грн. У 2020 р. заплановано виконання підрядних робіт на суму 8 308 688,40 грн., кошти на 2021 р. складають 660 426,00 грн.» 2. Пункт 4.3. викласти в новій редакції: «На основі постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджет-ні кошти», Замовник перераховує Виконавцю у формі авансу 2 492 606,52 грн. (два мільйо-ни чотириста дев’яносто дві тисячі шістсот шість грн. 52 коп.), в т.ч. ПДВ – 415 434,42 грн. строком на два місяці. Попередня оплата Виконавцю здійснюється виключно за умови наявності небюджетно-го рахунку в Державній казначейській службі України м. Київ. Попередня оплата в сумі 2 492 606,52 грн. здійснюється шляхом спрямування бюджетних коштів на небюджетний рахунок № UA118201720355389000000704684, відкритий Виконав-цем в Державній казначейській службі України м. Київ з подальшим використанням зазначе-них коштів виключно з цього рахунку на придбання і поставку необхідних для виконання підрядних робіт матеріалів, конструкцій, виробів, з наданням підтвердних документів орга-нам Державної казначейської служби для здійснення платежів. На протязі двох місяців після отримання авансу Виконавець зобов’язаний надати За-мовнику інформацію про кількість та ціну придбаних матеріалів, конструкцій, виробів з під-твердженням накладними, сертифікатами якості та паспортами, актами виконаних робіт (по ф. КБ-2в та КБ-3) і ціною згідно пропозиції відкритих торгів. По закінченні двомісячного те-рміну не використані суми авансу повертаються Замовнику протягом 3 днів. 3. Пункт 4.4. викласти в новій редакції: «Остаточні розрахунки за договором здійс-нюються шляхом перерахування коштів в сумі 6 476 607,88 грн. (шість мільйонів чотириста сімдесят шість тисяч шістсот сім грн. 88 коп.), в т.ч. ПДВ – 1 079 417,98 грн. на рахунок Ви-конавця, відкритий в АТ «ПУМБ» № UA643348510000000026003113341. 4. Пункт 4.5. викласти в новій редакції: «Джерело фінансування робіт – кошти суб-венції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів з реконструкції, ка-пітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпіта-льних округах складають 8 000 000,00 грн., кошти місцевого бюджету м. Мелітополя – 969 114,40 грн.» 5. Викласти в новій редакції плани фінансування (додаток № 1) та календарні графі-ки виконання робіт (додаток № 2). 6. Викласти реквізити Сторін в розділі «Місцезнаходження та банківські реквізити Сторін» в новій редакції.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 31.08.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод. угода _ 1.pdf
    Номер: 81dbe75fa28e4662bd8743aba1cf7360
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1.Пункт 4.4. викласти в новій редакції: «Остаточні розрахунки за договором здійс-нюються шляхом перерахування коштів в сумі 6 476 507,88 грн. (шість мільйонів чотириста сімдесят шість тисяч п’ятсот сім грн. 88 коп.), в т.ч. ПДВ – 1 079 417,98 грн. на рахунок Виконавця, відкритий в АТ «ПУМБ» № UA643348510000000026003113341.»
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 02.09.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
доп.согл.2.pdf
    Номер: 9c74d535a1f948e2a69ffa2deab5210f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв'язку зі змінами викласти в новій редакції плани фінансування (додаток №1) та календарні графіки виконання робіт (додаток №2)
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 05.11.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду _3.pdf
    Номер: 7fbd2e4bd63544fcb431f2b302e58839
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1.Пункт 3.1. викласти в новій редакції: «Ціна цього Договору становить 8 969 114,40 грн. (вісім мільйонів дев’ятсот шістдесят дев’ять тисяч сто чотирнадцять грн. 40 коп.), в т. ч. ПДВ – 1 494 852,40 грн. З них кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах складають 8 000 000,00 грн., кошти місцевого бюджету м. Мелітополя – 969 114,40 грн.» 2. Пункт 5.1. викласти в новій редакції: «Термін виконання робіт: з 25.06.2020 р. до 31.12.2020 р.» 3. У зв’язку зі змінами викласти в новій редакції план фінансування (додаток № 1) та календарний графік виконання робіт (додаток № 2).
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 12.11.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду _4.pdf
    Номер: fb9fb585fde14c88b823c2cdea2a3fc4
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв'язку зі змінами викласти в новій редакції плани фінансування (додаток №1) та календарні графіки виконання робіт (додаток №2)
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 08.12.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ду _5.pdf