-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція Фентаніл (Fentanyl) , Морфін(morphine), Сибазон ( Diazepam), Кетамін ( Ketamine), Натрію оксибутират( Sodium oxybate), Фенобарбітал (Phenobarbital)
Тендер Prozorro UA-2020-05-19-002950-a
Торги не відбулися
251 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 510.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 510.00 UAH
Номер:
5e63065ae383476e8bb1e61ebc0b2044
Внутрішній номер закупівлі:
5029895
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-19-002950-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І.Пирогова Вінницької обласної Ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011031
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Пирогова, 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бажецька Анастасія Олександрівна +380432660177 ks_nch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
251 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 510.00 UAH
Період уточнення:
19.05.2020 15:47 - 31.05.2020 12:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2020 15:47 - 10.06.2020 12:00
Аукціон:
11.06.2020 13:09 - 11.06.2020 13:36
Період кваліфікації:
11.06.2020 13:36 - 28.07.2020 15:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фентаніл
×
-
МНН:
fentanyl Fentanyl
Кількість
3000 ампула
Період постачання
до 31.12.2020
Морфін
×
-
МНН:
morphine Morphine
Кількість
200 ампула
Період постачання
до 31.12.2020
Сибазон
×
-
МНН:
diazepam Diazepam
Кількість
400 ампула
Період постачання
до 31.12.2020
Кетамін
×
-
МНН:
ketamine Ketamine
Кількість
500 ампула
Період постачання
до 31.12.2020
Натрію оксибутират
×
-
МНН:
sodium oxybate Sodium oxybate
Кількість
150 ампула
Період постачання
до 31.12.2020
Фенобарбітал
×
-
МНН:
phenobarbital Phenobarbital
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ДІАТОМ»
Оскарження: 30.06.2020 15:51 - 11.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38737616
-
Контактна особа:
Солоджук Сергій 380442288440, 380442288440 diatom@diatom.com.ua
-
Адреса:
04215, Україна, Київська область, Київ, просп. Гонгадзе Георгія, буд. 20 (літ. В’)
Оскарження: 30.06.2020 15:51 - 11.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
217 247.45 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
217 247.45 UAH з ПДВ
Документи
17
Скарги
1
Комунальне підприємство "Обласна спеціалізована аптека№1"
Оскарження: 15.07.2020 12:58 - 26.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34886991
-
Контактна особа:
Комунальне підприємство "Обласна спеціалізована аптека№1" 0432-57-75-18 okposa2@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 21005, м. Вінниця, вул. Пирогова, 109
Оскарження: 15.07.2020 12:58 - 26.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
250 752.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
248 242.00 UAH з ПДВ
Документи
55
Скарги
0
ТОВ "Фарм-Холдинг А.Г."
Оскарження: 28.07.2020 15:30 - 08.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38303459
-
Контактна особа:
Руслана Пшенична +380382707009,+380673810187 n.mirovitskaya@gmail.com
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ВАТУТІНА, будинок 28
Оскарження: 28.07.2020 15:30 - 08.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
250 625.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
250 625.00 UAH з ПДВ
Документи
50
Скарги
0