• Відкриті торги
  • КЕП

Фармацевтична продукція Фентаніл (Fentanyl) , Морфін(morphine), Сибазон ( Diazepam), Кетамін ( Ketamine), Натрію оксибутират( Sodium oxybate), Фенобарбітал (Phenobarbital)

Оголошено тендер

251 000.00 UAH
Номер: 9c37c912673044488dfd8ac33e79f5fe
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-05-18-001150-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І.Пирогова Вінницької обласної Ради"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І.Пирогова Вінницької обласної Ради"
Очікувана вартість: 251 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фармацевтична продукція Фентаніл (Fentanyl) , Морфін(morphine), Сибазон ( Diazepam), Кетамін ( Ketamine), Натрію оксибутират( Sodium oxybate), Фенобарбітал (Phenobarbital)
Примітки: Замовник згідно з ст.2, ч.1, п. 3 Закону
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 18.05.2020 10:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласний бюджет (кошти НСЗУ)
Сума251 000.00 UAH