-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (послуги з фізичної та технічної охорони)
Тендер Prozorro UA-2020-05-19-000748-c
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: Україна, Відповідно до документації
Завершена
150 660.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 753.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 753.30 UAH
Номер:
5a4bf3f333b64c4f8f829b12d2a5b030
Внутрішній номер закупівлі:
5021993
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-19-000748-c
Замовник:
ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20992050
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, м. Подільськ, вул. Соборна, буд. 239
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Чебан +380486220970 podilsk@od.dcz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
150 660.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
753.30 UAH
Період уточнення:
19.05.2020 10:01 - 25.05.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2020 10:01 - 04.06.2020 10:00
Аукціон:
05.06.2020 11:50 - 05.06.2020 12:11
Період кваліфікації:
05.06.2020 12:11 - 10.06.2020 11:10
Період завантаження договору:
10.06.2020 11:10 - 30.06.2020 11:10
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗа надання послуг ЗАМОВНИК перераховує ВИКОНАВЦЮ щомісячно суму місячної вартості послуг, на підставі наданого ВИКОНАВЦЮ рахунку, не пізніше 20 (двадцятого) числа місяця, наступного за розрахунковим, шляхом безготівкового перерахування ЗАМОВНИКОМ коштів на розрахунковий рахунок ВИКОНАВЦЯ.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (послуги з фізичної та технічної охорони)
Кількість
2 послуга
Період постачання
01.07.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БРМ ОХОРОНА"
Оскарження: 10.06.2020 11:10 - 21.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43016705
-
Контактна особа:
Мельник Богдан Петрович +380967140140 brmsecuriti@ukr.net http://brmsecuriti.com.ua
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, місто Подільськ, проспект Шевченка 20 а
Оскарження: 10.06.2020 11:10 - 21.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
138 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
138 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.06.2020 11:10
Документи
44
Скарги
0
ПП "ДЕТЕКТИВНО-ОХОРОННЕ АГЕНСТВО "ШЕРИФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39215369
-
Контактна особа:
Марина Стрижова +380445319363 tender@sheriff.com.ua
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Мельникова, 32
Початкова пропозиція
140 303.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
140 303.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
36
Скарги
0
Контракти
Номер:
64da6af2113a481e88738f27b0ff2a18
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-19-000748-c-b1
Постачальник:
ТОВ "БРМ ОХОРОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43016705
-
Контактна особа:
Мельник Богдан Петрович +380967140140 brmsecuriti@ukr.net http://brmsecuriti.com.ua
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, місто Подільськ, проспект Шевченка 20 а
Номер договору:
72
Сума договору:
138 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
23.06.2020 16:41
Статус:
Виконаний