-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги (послуги з фізичної та технічної охорони)
138 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
64da6af2113a481e88738f27b0ff2a18
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-19-000748-c-b1
Замовник:
ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20992050
-
Контактна особа:
Сергій Чебан +380486220970 podilsk@od.dcz.gov.ua
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, м. Подільськ, вул. Соборна, буд. 239
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БРМ ОХОРОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43016705
-
Контактна особа:
Мельник Богдан Петрович +380967140140 brmsecuriti@ukr.net http://brmsecuriti.com.ua
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, місто Подільськ, проспект Шевченка 20 а
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
72
Дата підписання:
23.06.2020 16:41
Період дії договору:
01.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
138 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
138 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (послуги з фізичної та технічної охорони)
Кількість
2 послуга
Період постачання
01.07.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації