-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Нафта і дистиляти» (Придбання бензину А-95 та дизельного пального для навчальних закладів Вінницького району)»
Тендер Prozorro UA-2020-05-19-000683-c
Торги не відбулися
57 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 285.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 285.50 UAH
Номер:
b311c5c0979746e29130a7fe1da405d8
Внутрішній номер закупівлі:
5021893
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-19-000683-c
Замовник:
Відділ освіти Вінницької районної державної адміністраціі
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141302
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оливенко Олексій Анатолійович +380432620222 osvita.vrda@gmail.com https://vinrvo.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
57 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
285.50 UAH
Період уточнення:
19.05.2020 09:55 - 24.05.2020 11:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2020 09:55 - 03.06.2020 11:00
Аукціон:
04.06.2020 13:23 - 04.06.2020 14:02
Період кваліфікації:
04.06.2020 14:02 - 21.07.2020 15:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95 (талони по 10 літрів)
Кількість
1100 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
21000, Україна, Вінницька область, Вінницький район, Навчальні заклади Вінницького району
На карті
Дизельне пальне (талони по 20 літрів)
Кількість
2000 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
21000, Україна, Вінницька область, Вінницький район, Навчальні заклади Вінницького району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РЕСУРС ЕНЕРГО"
Оскарження: 03.07.2020 15:18 - 14.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41166955
-
Контактна особа:
Мирослава Рябокінь +380674321656 tender.resursenergo@gmail.com
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, ВУЛИЦЯ ГЛІБА УСПЕНСЬКОГО, будинок 91Б
Оскарження: 03.07.2020 15:18 - 14.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
51 468.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
48 417.60 UAH з ПДВ
Документи
52
Скарги
0
ТОВ "Нафтогруппа-2005"
Оскарження: 06.07.2020 15:38 - 17.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34094924
-
Контактна особа:
Кітіцин Юрій Геннадійович +380674309475 bv2005@ukr.net
-
Адреса:
21011, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вулиця Ватутіна 139а
Оскарження: 06.07.2020 15:38 - 17.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
53 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
48 453.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.07.2020 15:38
Документи
34
Скарги
0
ТОВ "СОЛВІНГ СІСТЕМС"
Оскарження: 17.07.2020 12:32 - 28.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42524688
-
Контактна особа:
Николай Хараберюш +380955450554 ssystems.tenders@gmail.com
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, місто Київ, ПРОСПЕКТ СТЕПАНА БАНДЕРИ, будинок 16 А
Оскарження: 17.07.2020 12:32 - 28.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
53 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
48 462.00 UAH з ПДВ
Документи
68
Скарги
0
ТОВ "МАНГО-ГРУП"
Оскарження: 21.07.2020 12:23 - 01.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39039648
-
Контактна особа:
Алла Розборська +380503339007 aerozborskaya@unimex.com.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, м.Київ, ХРЕСТОВИЙ ПРОВУЛОК, будинок 2, офіс 405
Оскарження: 21.07.2020 12:23 - 01.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
55 578.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
55 578.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.07.2020 12:23
Документи
36
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 21.07.2020 15:38 - 01.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380970154650 S525198@UKR.NET http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Оскарження: 21.07.2020 15:38 - 01.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
57 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
57 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.07.2020 15:38
Документи
16
Скарги
0