-
Відкриті торги
-
КЕП
«Нафта і дистиляти» (Придбання бензину А-95 та дизельного пального для навчальних закладів Вінницького району)»
Оголошено тендер
57 100.00
UAH
Номер:
5a9b0b3e0c104589aaf4a680924f03b9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-19-000417-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Вінницької районної державної адміністраціі
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141302
Замовник:
Відділ освіти Вінницької районної державної адміністраціі
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141302
Очікувана вартість:
57 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Нафта і дистиляти» (Придбання бензину А-95 та дизельного пального для навчальних закладів Вінницького району)»
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
19.05.2020 09:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95 (талони по 10 літрів)
Кількість
1100 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Дизельне пальне (талони по 20 літрів)
Кількість
2000 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМісцевий бюджет
Сума57 100.00 UAH