-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (послуги з камерної дезінфекції м’якого інвентарю), ДК 021:2015 - 90920000-2
Тендер Prozorro UA-2020-05-18-000701-c
Місцезнаходження замовника - м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75А; Категорія Замовника - органи місцевого самоврядування, зазначені в п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону; Мова якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.
Торги не відбулися
48 852.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 244.26 UAH
мін. крок: 0.5% або 244.26 UAH
Номер:
b1e8b288870e445fadeb908a529287b6
Внутрішній номер закупівлі:
5010925
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-18-000701-c
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75,А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Вікторівна Соклакова +380967428389 soklakova@dhp.dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
48 852.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
244.26 UAH
Період уточнення:
18.05.2020 10:24 - 24.05.2020 23:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2020 10:24 - 03.06.2020 23:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з камерної дезінфекції м’якого інвентарю
Кількість
5900 кілограм
Період постачання
до 20.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, заклади освіти Замовника
На карті