• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень, (послуги з камерної дезінфекції м’якого інвентарю), ДК 021:2015 - 90920000-2

Оголошено тендер

48 852.00 UAH
Номер: 212399f3adba4684bdf1ca3d767d0b6e
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-05-18-000667-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 48 852.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень, (послуги з камерної дезінфекції м’якого інвентарю), ДК 021:2015 - 90920000-2
Примітки: Місцезнаходження замовника - м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75А; Категорія Замовника - органи місцевого самоврядування, зазначені в п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону;
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 18.05.2020 10:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума48 852.00 UAH