-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Телевізійний знімально-стрімінговий комплекс
Тендер Prozorro UA-2020-05-15-002851-c
Торги не відбулися
1 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
Номер:
dc85dab520b747fc878481be96c576ae
Внутрішній номер закупівлі:
5007405
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-15-002851-c
Замовник:
Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010971
-
Адреса:
58002, Україна, Чернівецька область, Чернівці, площа Театральна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Голубяк Ірина Олександрівна +380372515942 tender@bsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
48 000.00 UAH
Період уточнення:
15.05.2020 15:59 - 20.05.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2020 15:59 - 30.05.2020 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описджерело фінансування кошти державного бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телевізійний знімально-стрімінговий комплекс
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 01.09.2020