• Відкриті торги
  • КЕП

Телевізійний знімально-стрімінговий комплекс

Оголошено тендер

1 600 000.00 UAH
Номер: e13574cd55974fabbf4aba9570f4f5df
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-05-15-001408-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет»
Замовник: Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет»
Очікувана вартість: 1 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Телевізійний знімально-стрімінговий комплекс
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 15.05.2020 15:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 600 000.00 UAH