-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Автомобілі для перевезення не менше ніж 10 людей (код ДК 021:2015 - 34121000-1 «Міські та туристичні автобуси») (автобус спеціалізований для перевезення школярів), код ДК 016:2010 – 29.10.3
Тендер Prozorro UA-2016-12-07-000208-a
Торги не відбулися
4 950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 24 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 24 750.00 UAH
Номер:
8b93f2bb52054480a45355d21b75e106
Внутрішній номер закупівлі:
500541
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-07-000208-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯСИНУВАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142767
-
Додаткова контактна особа:
Nina Dolzhenko +380997610636,+380930846631 dolzhenkonina@ukr.net
-
Адреса:
86020, Україна, Донецька область, Очеретино, ул.Набережная,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Nina Dolzhenko +380997610636,+380930846631 dolzhenkonina@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34121000-1 Міські та туристичні автобусиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 950 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
24 750.00 UAH
Період уточнення:
07.12.2016 10:24 - 27.12.2016 11:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2016 10:24 - 06.01.2017 11:00
Період прекваліфікації:
06.01.2017 11:02 - 24.01.2017 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільний автобус
×
-
ДК 016:2010:
29.10.3 Автомобілі для перевезення не менше ніж 10 людей
Кількість
3 штуки
Період постачання
01.02.2017 - 28.02.2017
Місце постачання
86020, Україна, Донецька область, смт. Очеретине, Ясинуватський район, вул.Набережна, буд.12
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39031774
-
Контактна особа:
Олена Головачук +380932144249 elena.lukinova@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, м.Київ, вул. Боженко, буд. 37-41, кв. 18
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
13.01.2017 11:34
Документи
24
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДІАЛ-УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35018734
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДІАЛ-УКРАЇНА" +380445855291 radial_avto@meta.ua
-
Адреса:
Украина, Киевская обл., КИЕВ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 21
Початкова пропозиція
4 380 000.00 UAH з ПДВ /
4 380 000.00 UAH з ПДВ
4 380 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
18.01.2017 11:37
Документи
8
Скарги
0