-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Автомобілі для перевезення не менше ніж 10 людей (код ДК 021:2015 - 34121000-1 «Міські та туристичні автобуси») (автобус спеціалізований для перевезення школярів), код ДК 016:2010 – 29.10.3
Тендер Prozorro UA-2016-12-07-000208-a
Торги не відбулися
4 950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 24 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 24 750.00 UAH
Період оскарження:
07.12.2016 10:24 - 02.01.2017 00:00
Нічого не знайдено.