-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
обстеження акваторії підводної частини пляжу
Тендер Prozorro UA-2020-05-12-000397-a
Торги відмінено
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Номер:
bd0812b72b1c4999a77668f7c059f67a
Внутрішній номер закупівлі:
4969791
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-12-000397-a
Замовник:
ДАЛЬНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380270
-
Адреса:
67842, Україна, Одеська область, Дальник, вул.Дружби 126, с.Дальник, Овідіопольський р-н, Одеська обл.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ляшенко Юрій Сергійович +380485149100 123o@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
98360000-4 Послуги у сфері морських перевезеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
12.05.2020 10:42 - 24.05.2020 10:47
Період прийому пропозицій:
12.05.2020 10:42 - 03.06.2020 10:47
Аукціон:
з 04.06.2020 15:59
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях3 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
обстеження акваторії підводної частини пляжу
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
2646ff7fb7bf4b47a01b471333bb19bf
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Згідно моніторингу Державної аудиторської служби України були виявленні порушення, які неможливо усунити, тому дана закупівля відміненна.
Період оскарження:
21.05.2020 13:19 - 01.06.2020 00:00
Дата опублікування:
21.05.2020 13:19
Дата виконання:
01.06.2020 00:04
Статус:
Виконано