-
Відкриті торги
-
КЕП
Водолазне обстеження дна акваторії підводної частини пляжу
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
2ca1cb9cc3c54521b3b0ee86693e9d83
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-12-000462-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДАЛЬНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380270
Замовник:
ДАЛЬНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОВІДІОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380270
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Водолазне обстеження дна акваторії підводної частини пляжу
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
98360000-4 Послуги у сфері морських перевезень
Дата опублікування:
12.05.2020 10:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума250 000.00 UAH