-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (планшет/нетбук (трансформер))
Тендер Prozorro UA-2020-05-12-000522-b
Завершена
224 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 120.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 120.00 UAH
Номер:
b0295764277b414ca3049e37805ba1c8
Внутрішній номер закупівлі:
4969420
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-12-000522-b
Замовник:
Маріупольська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів № 2 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21969797
-
Адреса:
87526, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Азовстальська, 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана +380983169858 detimariup150@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
224 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 120.00 UAH
Період уточнення:
12.05.2020 10:14 - 18.05.2020 09:00
Період прийому пропозицій:
12.05.2020 10:14 - 28.05.2020 09:00
Аукціон:
29.05.2020 14:00 - 29.05.2020 14:21
Період кваліфікації:
29.05.2020 14:21 - 02.06.2020 11:14
Період завантаження договору:
02.06.2020 11:14 - 22.06.2020 11:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість
24 штуки
Період постачання
22.06.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПОДІЛЛЯ ФІНАНС"
Оскарження: 02.06.2020 11:14 - 13.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40098570
-
Контактна особа:
Анастасія Денисенко +380973474040 tender.pf2019@gmail.com
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНИХ КУРСАНТІВ, будинок 4-А, квартира 4
Оскарження: 02.06.2020 11:14 - 13.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
178 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
172 458.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.06.2020 11:14
Документи
112
Скарги
0
ПП "ІНФОЛ-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30668603
-
Контактна особа:
Костянтин Бєлов +380675300165 infolservice.ok@gmail.com
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ВАТУТІНА, будинок 3 "А", квартира 17
Початкова пропозиція
172 470.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
172 470.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
28cb06ab8e464c32b8d754260af267c3
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-12-000522-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ПОДІЛЛЯ ФІНАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40098570
-
Контактна особа:
Анастасія Денисенко +380973474040 tender.pf2019@gmail.com
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНИХ КУРСАНТІВ, будинок 4-А, квартира 4
Номер договору:
130
Сума договору:
172 458.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
143 715.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.06.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
15.06.2020 10:22
Статус:
Розірваний