-
Відкриті торги
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (планшет/нетбук (трансформер))
172 458.00
UAH з ПДВ
Номер:
28cb06ab8e464c32b8d754260af267c3
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-12-000522-b-b1
Замовник:
Маріупольська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів № 2 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21969797
-
Контактна особа:
Оксана +380983169858 detimariup150@ukr.net
-
Адреса:
87526, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Азовстальська, 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ПОДІЛЛЯ ФІНАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40098570
-
Контактна особа:
Анастасія Денисенко +380973474040 tender.pf2019@gmail.com
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНИХ КУРСАНТІВ, будинок 4-А, квартира 4
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
130
Дата підписання:
15.06.2020 10:22
Період дії договору:
15.06.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
172 458.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 28 743.00 UAH)
Причини розірвання договору:
не відповідність законодавсву
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість
24 штуки
Період постачання
22.06.2020 - 31.12.2020