-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні (Реактиви, вироби для клінічних досліджень/ випробувань)
Тендер Prozorro UA-2020-05-07-000625-b
Завершена
320 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 600.00 UAH
Номер:
2c7c8d20fceb4b29a67c1dec74b894a5
Внутрішній номер закупівлі:
4951335
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-07-000625-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Маріуполь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990648
-
Адреса:
87520, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Металургійна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Жижкіна +380629469970 perinatalniy.centr.mariupol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
320 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 600.00 UAH
Період уточнення:
07.05.2020 10:09 - 13.05.2020 09:59
Період прийому пропозицій:
07.05.2020 10:09 - 23.05.2020 09:59
Аукціон:
25.05.2020 11:56 - 25.05.2020 12:17
Період кваліфікації:
25.05.2020 12:17 - 27.05.2020 13:08
Період завантаження договору:
27.05.2020 13:08 - 16.06.2020 13:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лікарські засоби різні (Реактиви, вироби для клінічних досліджень/ випробувань)
Кількість
517 упаковка
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Рожков Ігор Васильович
Оскарження: 27.05.2020 13:08 - 07.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2775200172
-
Контактна особа:
Рожков Ігор +380679799373 rigor@i.ua
-
Адреса:
84101, Україна, Донецька область, Слов"янськ, вул. Кавказька б 17
Оскарження: 27.05.2020 13:08 - 07.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
319 259.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
317 659.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.05.2020 13:08
Документи
13
Скарги
0
ФОП Мирських Зоя Гусейнівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2260503386
-
Контактна особа:
Мирських Зоя Гусейнівна 380673876688, z.mirsckix@yandex.ua
-
Адреса:
11607, Україна, Житомирська область, Різня, Кисилівська, буд. 42
Початкова пропозиція
319 961.63 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
319 961.63 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
cacddecaba5c4475b4d486870d59d1e9
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-07-000625-b-b1
Постачальник:
Рожков Ігор Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2775200172
-
Контактна особа:
Рожков Ігор +380679799373 rigor@i.ua
-
Адреса:
84101, Україна, Донецька область, Слов"янськ, вул. Кавказька б 17
Номер договору:
77
Сума договору:
317 659.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.06.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
11.06.2020 11:06
Статус:
Виконаний