-
Відкриті торги
-
КЕП
Лікарські засоби різні (Реактиви, вироби для клінічних досліджень/ випробувань)
Оголошено тендер
320 000.00
UAH
Номер:
052b33543a7b4907a371ff6c058e52c5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-07-000683-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР М. МАРІУПОЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990648
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Маріуполь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990648
Очікувана вартість:
320 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лікарські засоби різні (Реактиви, вироби для клінічних досліджень/ випробувань)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
07.05.2020 09:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума320 000.00 UAH