• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

планшет/нетбук (трансформер)

Торги не відбулися

224 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 120.00 UAH
Номер: 4a9c047b52f94499bfec3fd88528e9ad
Внутрішній номер закупівлі: 4888580
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-04-21-000379-b   
Замовник: Маріупольська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів № 2 Донецької обласної ради
Контактна особа: Оксана +380983169858 detimariup150@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 224 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 120.00 UAH
Період уточнення: 21.04.2020 11:53 - 27.04.2020 13:00
Період прийому пропозицій: 21.04.2020 11:53 - 07.05.2020 13:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (планшет/нетбук (трансформер))
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 24 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 87529, Україна, Донецька область, Маріуполь, Азовстальська, 150 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПОДІЛЛЯ ФІНАНС"
Початкова пропозиція 167 976.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
167 976.00 UAH з ПДВ
Документи 85
Скарги 0