-
Відкриті торги
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Оголошено тендер
224 000.00
UAH
Номер:
20f7f9334c014cf1aa28026202c57c33
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-21-001147-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
МАРІУПОЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІ СТУПЕНІВ №2 ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21969797
Замовник:
Маріупольська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів № 2 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21969797
Очікувана вартість:
224 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
21.04.2020 11:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума224 000.00 UAH