-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Офісні меблі різні
Тендер Prozorro UA-2020-04-17-006186-a
Офісні меблі різні Джерело фінансування закупівлі: кошти Державного бюджету України
Завершена
46 170.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.1% або 500.00 UAH
мін. крок: 1.1% або 500.00 UAH
Номер:
f38edddd08254a1b937aaa0b5d3eed7f
Внутрішній номер закупівлі:
4879611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-17-006186-a
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, Героїв Оборони, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ібатуллін Ільдус Ібатуллович 380445278930 tender13@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
46 170.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
17.04.2020 17:22 - 26.04.2020 14:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2020 17:22 - 06.05.2020 14:00
Аукціон:
07.05.2020 13:27 - 07.05.2020 13:48
Період кваліфікації:
07.05.2020 13:48 - 13.05.2020 16:34
Період завантаження договору:
13.05.2020 16:34 - 02.06.2020 16:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата проводиться протягом 10 (десяти) банківських днів після поставки
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Офісні меблі різні
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 15.06.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Розком
Оскарження: 13.05.2020 16:34 - 24.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32210799
-
Контактна особа:
ТОВ Розком 044 500 6283 info@rozkom.com.ua http://www.rozkom.com.ua
-
Адреса:
08298, Україна, Київська область, Ірпінь, Київська обл., місто Ірпінь, селище міського типу Коцюбинське, ВУЛИЦЯ ПОНОМАРЬОВА, будинок 17
Оскарження: 13.05.2020 16:34 - 24.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
44 052.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
44 052.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.05.2020 16:34
Документи
19
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ЛІДЕР-КОМФОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41117283
-
Контактна особа:
Шмуляр Ярослав Вікторович 380505284346, 380505284346 yaromir@i.ua
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Ревуцького, 31
Початкова пропозиція
46 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
46 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
9d60a15b48ab4d3c9a32b156c5ae4276
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-17-006186-a-a1
Постачальник:
ТОВ Розком
×
-
Код ЄДРПОУ:
32210799
-
Контактна особа:
ТОВ Розком 044 500 6283 info@rozkom.com.ua http://www.rozkom.com.ua
-
Адреса:
08298, Україна, Київська область, Ірпінь, Київська обл., місто Ірпінь, селище міського типу Коцюбинське, ВУЛИЦЯ ПОНОМАРЬОВА, будинок 17
Номер договору:
291
Сума договору:
44 052.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
36 710.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
25.05.2020 00:00
Статус:
Виконаний