-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісні меблі різні
Офісні меблі різні
44 052.00
UAH з ПДВ
Номер:
9d60a15b48ab4d3c9a32b156c5ae4276
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-17-006186-a-a1
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Контактна особа:
Ібатуллін Ільдус Ібатуллович 380445278930 tender13@ukr.net
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, Героїв Оборони, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Розком
×
-
Код ЄДРПОУ:
32210799
-
Контактна особа:
ТОВ Розком 044 500 6283 info@rozkom.com.ua http://www.rozkom.com.ua
-
Адреса:
08298, Україна, Київська область, Ірпінь, Київська обл., місто Ірпінь, селище міського типу Коцюбинське, ВУЛИЦЯ ПОНОМАРЬОВА, будинок 17
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Опис:
Офісні меблі різні
Номер договору:
291
Дата підписання:
25.05.2020 00:00
Період дії договору:
25.05.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
44 052.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 342.00 UAH)
Оплачено:
44 052.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 7 342.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Офісні меблі різні
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 15.06.2020