-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Світильники медичні, 2 лота
Тендер Prozorro UA-2020-04-17-010132-b
Строк поставки товарів: протягом 2020 року (не більше 30 днів з дати отримання письмової заявки Замовника)
Завершена
1 560 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 800.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 800.00 UAH
Номер:
d752a088b0a14163a1d5413b7122d1f4
Внутрішній номер закупівлі:
4878692
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-17-010132-b
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Прорізна, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Беденок Лілія Василівна +380442840810 doztender@ukr.net http://health.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 560 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.04.2020 16:55 - 25.04.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2020 16:55 - 05.05.2020 18:00
Аукціон:
06.05.2020 12:18 - 06.05.2020 13:01
Період кваліфікації:
06.05.2020 13:01 - 14.05.2020 12:02
Період завантаження договору:
14.05.2020 12:01 - 03.06.2020 12:01
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴360 000.00 лот 1 - Світильник хірургічний пересувний світлодіодний (36843 Світильник пересувний для проведення огляду / терапевтичних процедур) - 3 од.
- Лот №2 ₴1 200 000.00 лот 2 - Лампа стельова хірургічна трьохкупольна (12282 Операційний світильник) - 1 од.