-
Відкриті торги
-
КЕП
Світильники медичні, 2 лота
Оголошено тендер
1 560 000.00
UAH
Номер:
8460b40304694e4eb471a6b5d2bb99ac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-17-012531-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
Очікувана вартість:
1 560 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Світильники медичні, 2 лота
Примітки:
Строк поставки товарів: протягом 2020 року (не більше 30 днів з дати отримання письмової заявки Замовника)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
17.04.2020 14:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
лот 1 - Світильник хірургічний пересувний світлодіодний (36843 Світильник пересувний для проведення огляду / терапевтичних процедур) - 3 од.
Кількість
3 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
лот 2 - Лампа стельова хірургічна трьохкупольна (12282 Операційний світильник) - 1 од.
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 560 000.00 UAH