-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Офісна мебель
Тендер Prozorro UA-2020-04-17-009130-b
Торги не відбулися
35 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 355.00 UAH
мін. крок: 1% або 355.00 UAH
Номер:
cfe6488526b7489397398a3a4c339cbf
Внутрішній номер закупівлі:
4876865
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-17-009130-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994132
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, Бориспіль, вул.Котляревського,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорока Лариса Петрівна +380459561523 Larisa73.Soroka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
355.00 UAH
Період уточнення:
17.04.2020 16:05 - 22.04.2020 16:10
Період прийому пропозицій:
17.04.2020 16:05 - 02.05.2020 16:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стіл комп’ютерний кутовий
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Стіл комп’ютерний
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Тумба ТВ
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Столик журнальний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Стіл книжка
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Тумба мобільна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Каталка під системний блок
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Тумба відкрита
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020