-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісна мебель
Оголошено тендер
35 500.00
UAH
Номер:
8158dd3f9b614772a11927e2bda9fff7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-17-014487-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994132
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994132
Очікувана вартість:
35 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Офісна мебель
Примітки:
Протокол засідання ТК від 13.04.2020;Рішення сесії БРР № 544-36-VII від 12.03.2020 рік
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
17.04.2020 15:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума35 500.00 UAH