-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Послуги з оформлення актів перемаркування гідрогенераторів Г1, Г5, Г6, Г10, Г11, Г12 з проведенням їх теплових випробувань філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго").
Тендер Prozorro UA-2020-04-17-004278-b
Послуги з оформлення актів перемаркування гідрогенераторів Г1, Г5, Г6, Г10, Г11, Г12 з проведенням їх теплових випробувань філії «Кременчуцька ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»
Торги не відбулися
1 049 999.84
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 400.00 UAH
Номер:
32321f7d2064421baa1732bf57166289
Внутрішній номер закупівлі:
4867498
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-17-004278-b
Замовник:
ПрАТ "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, м.Вишгород, м.Вишгород, Київська обл., 07300
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зоряна Даниленко 0459658620, +380459658357, +380459658471, +380459658511 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 049 999.84 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.04.2020 12:22 - 28.04.2020 09:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2020 12:22 - 08.05.2020 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 049 999.84 ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Послуги з оформлення актів перемаркування гідрогенераторів Г1, Г5, Г6, Г10, Г11, Г12 з проведенням їх теплових випробувань філії «Кременчуцька ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)