• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Послуги з оформлення актів перемаркування гідрогенераторів Г1, Г5, Г6, Г10, Г11, Г12 з проведенням їх теплових випробувань філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго").

Оголошено тендер

1 049 999.84 UAH
Номер: d354c0ad9b8b47ecbf7d2ac35fdf0e35
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-04-15-010327-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 1 049 999.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Послуги з оформлення актів перемаркування гідрогенераторів Г1, Г5, Г6, Г10, Г11, Г12 з проведенням їх теплових випробувань філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго").
Примітки: ТК №45-20 від 15.04.2020
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок
Дата опублікування: 15.04.2020 17:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти підприємства
Сума1 049 999.84 UAH