• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«ДК 021:2015 39290000-1 – Фурнітура різна»

Завершена

3 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Номер: 75d3347e4b934541a488ad4929f69bad
Внутрішній номер закупівлі: 4856189
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-04-16-004803-a   
Замовник: Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Коваленко Іванна Іванівна 380442749707 tender_106@ukr.net http://www.svyatoshinruo.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 15 000.00 UAH
Період уточнення: 16.04.2020 17:25 - 21.04.2020 17:45
Період прийому пропозицій: 16.04.2020 17:25 - 01.05.2020 17:45
Аукціон: 04.05.2020 13:14 - 04.05.2020 13:35
Період кваліфікації: 04.05.2020 13:35 - 05.05.2020 16:03
Період завантаження договору: 05.05.2020 16:03 - 25.05.2020 16:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ДК 021:2015 39290000-1 – Фурнітура різна»
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 1 лот
Період постачання до 01.07.2020
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕМЕНС"

Оскарження: 05.05.2020 15:11 - 16.05.2020 00:00
Початкова пропозиція 2 959 620.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 959 620.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.05.2020 15:11
Документи 19
Скарги 0
ФОП "ПРУДКА СОФІЯ ОЛЕГІВНА"

Оскарження: 05.05.2020 16:03 - 16.05.2020 00:00
Початкова пропозиція 2 989 998.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 989 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.05.2020 16:03
Документи 48
Скарги 0

Контракти

Номер: b804cb7b69a14fe1aada054782bdaf9f
Ідентифікатор договору: UA-2020-04-16-004803-a-b1
Постачальник: ФОП "ПРУДКА СОФІЯ ОЛЕГІВНА"
Номер договору: 601/2020
Сума договору: 2 989 998.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 18.07.2020 00:00
Дата підписання: 18.05.2020 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договір фурнітура різна.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s