-
Відкриті торги
-
КЕП
«ДК 021:2015 39290000-1 – Фурнітура різна»
2 989 998.00
UAH без ПДВ
Номер:
b804cb7b69a14fe1aada054782bdaf9f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-16-004803-a-b1
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
-
Контактна особа:
Коваленко Іванна Іванівна 380442749707 tender_106@ukr.net http://www.svyatoshinruo.kiev.ua/
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, Якуба Коласа, 6-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ПРУДКА СОФІЯ ОЛЕГІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3351111548
-
Контактна особа:
Софія Прудка +380968984894 sophia.prudka@gmail.com
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЧОРНОВОЛА В'ЯЧЕСЛАВА, будинок 8, квартира 38
Класифікатор ДК 021:2015:
39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Номер договору:
601/2020
Дата підписання:
18.05.2020 00:00
Період дії договору:
до 18.07.2020 00:00
Сума договору:
2 989 998.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
2 989 998.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ДК 021:2015 39290000-1 – Фурнітура різна»
Кількість
1 лот
Період постачання
до 01.07.2020
Місце постачання
Відповідно до документації