-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розчинники, перетворювач іржі
Тендер Prozorro UA-2020-04-16-002545-c
ш/з ВТ-51-Т-20, ДК 021:2015 код 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Розчинники, перетворювач іржі).
Торги не відбулися
14 204.52
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 71.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 71.00 UAH
Номер:
8426fb0f29294ae08c93e822594db900
Внутрішній номер закупівлі:
4855484
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-16-002545-c
Замовник:
ВП "Атомремонтсервіс" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25881800
-
Адреса:
07101, Україна, Київська область, Київ, проспект Ентузіастів,7, м.Славутич Київської області
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бондаренко Наталія +380457921320 bondarenko@ars.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 204.52 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
71.00 UAH
Період уточнення:
16.04.2020 17:03 - 26.04.2020 12:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2020 17:03 - 06.05.2020 12:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розчинники, перетворювач іржі
Кількість
305.2 кілограм
Період постачання
25.05.2020 - 23.06.2020