-
Відкриті торги
-
КЕП
Розчинники, перетворювач іржі
Оголошено тендер
14 204.52
UAH
Номер:
260d6ee985164093996fc682b79c5b60
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-16-005931-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВП "Атомремонтсервіс" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25881800
Замовник:
ВП "Атомремонтсервіс" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25881800
Очікувана вартість:
14 204.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розчинники, перетворювач іржі
Примітки:
Зміна 13 до РПЗ
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Дата опублікування:
16.04.2020 13:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума14 204.52 UAH