-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дров’яна деревина промислового використання)
Тендер Prozorro UA-2020-04-16-001083-b
Торги не відбулися
552 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 762.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 762.50 UAH
Номер:
3e1b21720e0d4dacb4cfdf9657f201b4
Внутрішній номер закупівлі:
4842309
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-16-001083-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ХОТІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41073892
-
Адреса:
42320, Україна, Сумська область, Сумський район, селище міського типу Хотінь, вул. Соборона, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Володимирович Іванченко +380542792330 xotintender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
552 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 762.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
16 000.00 UAH
Період уточнення:
16.04.2020 10:25 - 24.04.2020 16:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2020 10:25 - 04.05.2020 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за поставлений товар здійснюється Замовником у безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 10-ти (десяти) календарних днів з дати поставки товару на підставі видаткової накладної/товарно-транспортної накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дров’яна деревина промислового використання
Кількість
650 метри кубічні
Період постачання
до 15.10.2020
Місце постачання
42320, Україна, Сумська область, Сумський район, смт. Хотінь, вул. Шкільна, буд.10; 42315, Україна, Сумська область, Сумський район, с. Кіндратівка, вул. Гагаріна, буд.7; 42316, Україна, Сумська область, Сумський район, с.Олексіївка, вул. Шкільна, буд.28, вул. Шкільна, буд.32.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ДП Сумське лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00992964
-
Контактна особа:
Снігур Сергій Анатолійович +380542616037 snihurserhii@gmail.com
-
Адреса:
42355, Україна, Сумська область, Низи, Сумська обл, Сумський р-н, смт. Низи, Лісництво
Початкова пропозиція
526 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
526 500.00 UAH з ПДВ
Документи
46
Скарги
0