• Відкриті торги
  • КЕП

Дров’яна деревина промислового використання

Оголошено тендер

552 500.00 UAH
Номер: 46fa503e74ee4a879c4c88a5bf128f4e
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-04-16-001230-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ХОТІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ХОТІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 552 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дров’яна деревина промислового використання
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 16.04.2020 09:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума552 500.00 UAH