-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Аналізатор гематологічний, Лічильник лейкоцитарний (2 лоти)
Тендер Prozorro UA-2020-04-15-006683-b
Завершена
234 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 1.00 UAH
мін. крок: 0% або 1.00 UAH
Номер:
1b44027fc449410d93adcec1ed123f7c
Внутрішній номер закупівлі:
4838117
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-15-006683-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 м.Вінниці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25502352
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мельничук Юлія Павлівна +380432466220 vincpmsd3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
234 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.04.2020 17:40 - 23.04.2020 17:44
Період прийому пропозицій:
15.04.2020 17:40 - 03.05.2020 17:44
Аукціон:
04.05.2020 13:05 - 04.05.2020 13:38
Період кваліфікації:
04.05.2020 13:38 - 08.05.2020 11:50
Період завантаження договору:
08.05.2020 11:50 - 28.05.2020 11:50
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴220 000.00 Аналізатор гематологічний НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів» 35476 - Аналізатор гематологічний IVD, автоматичний.
- Лот №2 ₴14 000.00 Лічильник лейкоцитарний НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів» 35103 - Аналізатор лічильників клітин крові, посібник