• Відкриті торги
  • КЕП

Аналізатор гематологічний, Лічильник лейкоцитарний (2 лоти)

Оголошено тендер

234 000.00 UAH
Номер: 7174b2a6687b44f0ba6d154dd76f63c6
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-04-15-006223-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 м.Вінниці"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 м.Вінниці"
Очікувана вартість: 234 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аналізатор гематологічний, Лічильник лейкоцитарний (2 лоти)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 15.04.2020 16:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти НСЗУ згідно видаткових накладних
Сума234 000.00 UAH